Home / Χωρίς κατηγορία / ΠΟΣΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΥΣ ΠΗΡΑΝ

ΠΟΣΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΥΣ ΠΗΡΑΝ

Οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι στους Δήμους, Σαμοθράκης, Σουφλίου, Διδυμοτείχου και Ορεστιάδος – Ποίοι εκλέγονται στα Δημοτικά διαμερίσματα του Δήμου Αλεξανδρούπολης

kalpi-3
ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΕΡΩΝ
ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 11
ΣΥΝΟΛΟ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 11
Εγγεγραμμένοι Ψήφισαν Ακυρα Λευκά Εγκυρα
5.623 3.397 111 37 3.249

Συνδυασμός Ψήφοι
Ν.Ε.Ο.Ι. ΑΝΘΡΩΠΟΙ (ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 22
αλλάΖΟΥΜΕ τώρα (ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 44
ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ)1.758
ΠΕΜΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 667
ΜΕΪΜΑΡΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 541
ΣΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 506
ΚΑΠΑΤΑΓΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 349
ΡΑΜΑΝΤΑΝ ΕΡΣΙΝ 69
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΙΟΥΛΦΑ ΠΑΡ 19
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ) 401
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 119
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 106
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 87
ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 47
ΤΣΑΜΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 38
Δήμος & Δημότες (ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ) 669
ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 210
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 183
ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 177
ΠΟΥΛΟΥΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 169
ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 67
ΛΕΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 61
ΑΝΑ.Σ.Α για την Αλεξανδρούπολη
(ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ) 355
ΓΙΟΥΦΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 182
ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 46
ΣΟΥΛΕ’Ι’ΜΑΝ ΟΓΛΟΥ ΣΑΛΗ 37
ΦΟΥΝΚ ΖΩΗ 16

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΑΝΤΟΣ
ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 2
ΣΥΝΟΛΟ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 2
Εγγεγραμμένοι Ψήφισαν Ακυρα Λευκά Εγκυρα
1.208 719 31 6 682

Συνδυασμός Ψήφοι
Ν.Ε.Ο.Ι. ΑΝΘΡΩΠΟΙ (ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 8
ΜΠΑΛΟΥΤΣΟΥ ΑΡΙΣΤΙΤΣΑ 6
αλλάΖΟΥΜΕ τώρα (ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 14
ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ) 437
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 209
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 67
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 49
ΜΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 32
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ) 72
ΧΑΤΖΗΙΣΑΑΚ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 48
Δήμος & Δημότες (ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ) 99
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 33
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 18
ΛΕΟΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 6
ΣΟΥΛΙΜΩΦ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 4
ΑΝΑ.Σ.Α για την Αλεξανδρούπολη
(ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ) 52
ΧΟΥΡΜΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25
ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7
ΚΑΡΛΙΚΟΒΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 3

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΣΥΜΗΣ
ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 2
ΣΥΝΟΛΟ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 2
Εγγεγραμμένοι Ψήφισαν Ακυρα Λευκά Εγκυρα
928 645 26 4 615

Συνδυασμός Ψήφοι
Ν.Ε.Ο.Ι. ΑΝΘΡΩΠΟΙ (ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 3
αλλάΖΟΥΜΕ τώρα (ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 16
ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ) 281
ΚΑΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 221
ΦΟΥΝΤΟΥΤΖΑΚΛΗ ΓΙΟΥΞΕΛ 20
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ) 25
ΦΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14
Δήμος & Δημότες (ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ) 258
ΚΙΤΣΙΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 183
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 61
ΑΝΑ.Σ.Α για την Αλεξανδρούπολη
(ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ) 32
ΚΙΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 13

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΕΙΑΣ
ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 3
ΣΥΝΟΛΟ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 3
Εγγεγραμμένοι Ψήφισαν Ακυρα Λευκά Εγκυρα
1.579 1.072 28 8 1.036

Συνδυασμός Ψήφοι
Ν.Ε.Ο.Ι. ΑΝΘΡΩΠΟΙ (ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 6
αλλάΖΟΥΜΕ τώρα (ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 25
ΣΩΤΗΡΙΟΥ Γ ΙΑΝΝΟΥΛΑ 6
ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ) 662
ΚΑΣΠΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 218
ΓΚΑΛΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 177
ΚΕΡΕΜΕΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 86
ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 54
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ) 111
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 65
Δήμος & Δημότες (ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ) 141
ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 67
ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 12
ΜΠΙΜΠΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7
ΑΝΑ.Σ.Α για την Αλεξανδρούπολη
(ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ) 91
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 29
ΓΚΑΛΕΤΣΑ ΕΙΡΗΝΗ 22

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ
ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 1
ΣΥΝΟΛΟ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 1
Εγγεγραμμένοι Ψήφισαν Ακυρα Λευκά Εγκυρα
502 321 6 0 315

Συνδυασμός Ψήφοι
Ν.Ε.Ο.Ι. ΑΝΘΡΩΠΟΙ (ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0
αλλάΖΟΥΜΕ τώρα (ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 6
ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ) 165
ΚΟΥΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 111
ΙΝΤΖΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 20
ΚΑΠΟΥΣΙΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 14
ΜΠΑΤΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ) 29
ΣΤΑΘΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 16
Δήμος & Δημότες (ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ) 102
ΜΠΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 83
ΚΟΚΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4
ΜΟΥΡΤΣΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 3
ΑΝΑ.Σ.Α για την Αλεξανδρούπολη
(ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ) 13

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 3
ΣΥΝΟΛΟ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 3
Εγγεγραμμένοι Ψήφισαν Ακυρα Λευκά Εγκυρα
925 562 22 4 536

Συνδυασμός Ψήφοι
Ν.Ε.Ο.Ι. ΑΝΘΡΩΠΟΙ (ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0
αλλάΖΟΥΜΕ τώρα (ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 6
ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ) 273
ΓΙΟΦΤΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 74
ΑΛΜΕΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 60
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50
ΡΟΥΦΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ 47
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ) 19
ΡΟΥΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 0
Δήμος & Δημότες (ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ) 174
ΑΛΜΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 123
ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 18
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3
ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 1
ΑΝΑ.Σ.Α για την Αλεξανδρούπολη
(ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ) 64

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΩΡΙΚΟΥ
ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 2
ΣΥΝΟΛΟ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 2
Εγγεγραμμένοι Ψήφισαν Ακυρα Λευκά Εγκυρα
637 395 18 7 370

Συνδυασμός Ψήφοι
Ν.Ε.Ο.Ι. ΑΝΘΡΩΠΟΙ (ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 2
αλλάΖΟΥΜΕ τώρα (ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 4
ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ) 239
ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 83
ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 65
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 43
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 8
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ) 22
ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 12
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4
Δήμος & Δημότες (ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ) 86
ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 48
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21
ΝΕΠΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 6
ΣΑΡΙΜΠΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2
ΑΝΑ.Σ.Α για την Αλεξανδρούπολη
(ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ) 17
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 11

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΗΣΟΥ
ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 2
ΣΥΝΟΛΟ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 2
Εγγεγραμμένοι Ψήφισαν Ακυρα Λευκά Εγκυρα
541 236 4 3 229

Συνδυασμός Ψήφοι
Ν.Ε.Ο.Ι. ΑΝΘΡΩΠΟΙ (ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 4
αλλάΖΟΥΜΕ τώρα (ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0
ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ) 84
ΜΠΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 53
ΠΕΤΡΙΔΟΥ-ΜΕΝΕΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 17
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ) 13
Δήμος & Δημότες (ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ) 45
ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 24
ΜΙΛΤΣΑΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 13
ΑΝΑ.Σ.Α για την Αλεξανδρούπολη
(ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ) 83
ΣΙΔΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 77

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΙΡΚΗΣ
ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 1
ΣΥΝΟΛΟ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 1
Εγγεγραμμένοι Ψήφισαν Ακυρα Λευκά Εγκυρα
315 195 4 2 189

Συνδυασμός Ψήφοι
Ν.Ε.Ο.Ι. ΑΝΘΡΩΠΟΙ (ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0
αλλάΖΟΥΜΕ τώρα (ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0
ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ) 174
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 100
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 69
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ) 6
Δήμος & Δημότες (ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ) 7
ΔΕΒΕΤΖΗ ΜΑΛΑΜΑΤΩ 4
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0
ΑΝΑ.Σ.Α για την Αλεξανδρούπολη
(ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ) 2
ΣΠΟΥΝΤΩΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 3
ΣΥΝΟΛΟ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 3
Εγγεγραμμένοι Ψήφισαν Ακυρα Λευκά Εγκυρα
1.624 976 37 6 933

Συνδυασμός Ψήφοι
Ν.Ε.Ο.Ι. ΑΝΘΡΩΠΟΙ (ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 15
αλλάΖΟΥΜΕ τώρα (ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 7
ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ) 564
ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΔΟΥΚΑΣ 195
ΝΟΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 138
ΠΕΡΙΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 110
ΓΚΕΝΤΖΕΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 47
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ) 65
ΒΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 33
Δήμος & Δημότες (ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ) 199
ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 68
ΤΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 65
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ 29
ΠΟΖΙΔΟΥ ΜΗΔΕΙΑ 6
ΑΝΑ.Σ.Α για την Αλεξανδρούπολη (ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ) 83
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ 24
ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10
ΓΙΑΜΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 4
ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 4

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΗΣ
ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 4
ΣΥΝΟΛΟ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 4
Εγγεγραμμένοι Ψήφισαν Ακυρα Λευκά Εγκυρα
1.769 1.208 45 13 1.150

Συνδυασμός Ψήφοι
Ν.Ε.Ο.Ι. ΑΝΘΡΩΠΟΙ (ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 13
ΓΙΑΓΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 7
αλλάΖΟΥΜΕ τώρα (ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 67
ΚΑΡΑΜΑΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 57
ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ) 666
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 289
ΚΡΙΤΟΥ ΚΡΙΤΗΣ 131
ΙΣΜΑΗΛΟΓΛΟΥ ΙΣΜΑΗΛ 113
ΜΑΜΟΥΤ-ΜΟΥΡΣΕΛ ΣΕΒΙΛΑΗ 22
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ) 155
ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 103
ΚΑΡΣΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 15
Δήμος & Δημότες (ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ) 184
ΑΜΠΕΤΙΝ ΣΑΛΗΟΓΛΟΥ ΦΕΪΦΖΗ 83
ΜΕΧΜΕΤΟΓΛΟΥ ΚΑΝΤΙΡ 36
ΝΕΜΟΥΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 34
ΛΑΧΤΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4
ΑΝΑ.Σ.Α για την Αλεξανδρούπολη (ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ) 65
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 26
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΨΗΣ
ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 2
ΣΥΝΟΛΟ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 2
Εγγεγραμμένοι Ψήφισαν Ακυρα Λευκά Εγκυρα
744 480 12 1 467

Συνδυασμός Ψήφοι
Ν.Ε.Ο.Ι. ΑΝΘΡΩΠΟΙ (ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 4
ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 1
αλλάΖΟΥΜΕ τώρα (ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 15
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 13
ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ) 337
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 151
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 145
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 16
ΤΣΟΠΟΥΡΙΑΝ-ΣΕΡΜΑΖΑΝΙΑΝ ΜΑ 6
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ) 25
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 18
Δήμος & Δημότες (ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ) 55
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 22
ΤΣΙΤΣΕΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8
ΜΟΡΦΙΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 7
ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4
ΑΝΑ.Σ.Α για την Αλεξανδρούπολη (ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ) 31
ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 23
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΠΛΟΥ
ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 6
ΣΥΝΟΛΟ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 6
Εγγεγραμμένοι Ψήφισαν Ακυρα Λευκά Εγκυρα
2.435 1.390 38 12 1.340

Συνδυασμός Ψήφοι
Ν.Ε.Ο.Ι. ΑΝΘΡΩΠΟΙ (ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 6
αλλάΖΟΥΜΕ τώρα (ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 96
ΜΑΛΚΟΥΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 68
ΒΑΡΣΑΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15
ΣΑΜΨΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ 1
ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ) 658
ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 239
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 109
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 104
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ) 191
ΔΟΥΚΑΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ 77
ΤΙΤΟΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 59
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 20
ΣΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 4
Δήμος & Δημότες (ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ) 257
ΣΙΑΡΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 82
ΔΑΡΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 66
ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 57
ΧΑΡΤΑΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14
ΑΝΑ.Σ.Α για την Αλεξανδρούπολη (ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ) 132
ΓΙΟΚΝΩΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 91
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΑΤΙΝΑ 10

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 1
ΣΥΝΟΛΟ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 1
Εγγεγραμμένοι Ψήφισαν Ακυρα Λευκά Εγκυρα
435 254 18 3 233

Συνδυασμός Ψήφοι
Ν.Ε.Ο.Ι. ΑΝΘΡΩΠΟΙ (ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0
αλλάΖΟΥΜΕ τώρα (ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2
ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ) 176
ΚΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 124
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ) 11
Δήμος & Δημότες (ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ) 42
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 29
ΚΑΠΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΝΑ 10
ΑΝΑ.Σ.Α για την Αλεξανδρούπολη (ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ) 2

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ
ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 3
ΣΥΝΟΛΟ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 3
Εγγεγραμμένοι Ψήφισαν Ακυρα Λευκά Εγκυρα
1.167 750 20 5 725

Συνδυασμός Ψήφοι
Ν.Ε.Ο.Ι. ΑΝΘΡΩΠΟΙ (ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 3
αλλάΖΟΥΜΕ τώρα (ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 5
ΑΜΕΤ ΑΜΕΤ 2
ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ) 502
ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 275
ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΕΜΡΑΧ 75
ΜΟΥΣΤΑΦΑ-ΜΟΥΡΣΕΛ ΜΕΤΙΧΑ 70
ΙΜΠΡΑΜ ΙΣΜΑΗΛ 39
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ) 17
ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ 10
Δήμος & Δημότες (ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ) 169
ΙΣΛΑΜ ΙΣΛΑΜ 57
ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΦΙΛΙΖ 53
ΜΟΥΜΙΝ ΕΡΤΖΑΝ 35
ΠΕΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΑΜΙΡΑΝ 7
ΑΝΑ.Σ.Α για την Αλεξανδρούπολη (ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ) 29
ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΕΜΠΡΙΕ 19
ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ
ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 2
ΣΥΝΟΛΟ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 2
Εγγεγραμμένοι Ψήφισαν Ακυρα Λευκά Εγκυρα
413 263 3 1 259

Ν.Ε.Ο.Ι. ΑΝΘΡΩΠΟΙ (ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1
αλλάΖΟΥΜΕ τώρα (ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 3
ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ) 182
ΒΟΣΒΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 98
ΚΑΛΕΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 59
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ) 19
ΖΑΒΕΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 15
Δήμος & Δημότες (ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ) 43
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 17
ΤΣΟΚΑΝΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 17
ΑΝΑ.Σ.Α για την Αλεξανδρούπολη (ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ) 11

 

SAMOTHRAKH-VITSAS SAMOTHRAKH-ATZANOS SAMOTHRAKH-TELIKO-ANTONAKH

ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ

ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 49
ΣΥΝΟΛΟ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 52
Εγγεγραμμένοι: 20.087 Ψήφισαν: 10.934 Ακυρα: 357 Λευκά: 93 Έγκυρα: 10.484
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) Ψήφοι 417
Σταυροί
Α/Α Υποψήφιος Προτίμησης
1 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 59
2 ΠΟΛΥΖΩΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 48
3 ΚΕΣΣΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 47
4 ΔΟΥΡΔΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 45
5 ΠΑΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 31
6 ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 25
7 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 16
8 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 11
9 ΔΑΓΚΑΚΗ-ΜΑΚΡΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 68
10 ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 40
11 ΓΚΙΔΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 39
12 ΓΚΙΔΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 32
13 ΘΕΟΛΟΓΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 19
14 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 10
15 ΝΤΕΛΗ ΜΠΕΚΗΡ ΑΧΜΕΤ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 8
16 ΝΑΛΜΠΑΝΤ ΦΕΡΧΑΤ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 5
17 ΝΤΕΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 4
18 ΜΙΔΑΛΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 147
19 ΛΕΚΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 103
20 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 67
21 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 40
22 ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 37
23 ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 35
24 ΤΣΟΥΤΣΟΥΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 31
25 ΚΟΥΤΣΟΥΛΑ-ΦΡΥΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 23
26 ΜΑΤΣΑ ΣΤΑΜΑΤΑ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 22
27 ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 16
28 ΠΑΠΑΓΙΟΥΒΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 13
29 ΜΑΤΣΑ ΛΟΥΚΙΑ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 12

ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ (ΠΟΥΛΙΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) Ψήφοι: 5.690
Σταυροί
Α/Α Υποψήφιος Προτίμησης
1 ΚΟΥΦΑΚΗ ΣΟΦΙΑ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 608
2 ΚΑΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 483
3 ΔΑΒΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 483
4 ΚΑΡΑΚΟΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 319
5 ΣΑΜΨΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 260
6 ΠΟΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 199
7 ΓΟΥΝΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 166
8 ΔΟΥΛΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 165
9 ΓΕΜΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 152
10 ΜΠΟΝΙΔΟΥ ΒΑΓΙΟΥΛΑ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 107
11 ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 89
12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 649
13 ΣΚΑΡΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 608
14 ΣΙΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 591
15 ΓΚΟΥΣΤΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 576
16 ΜΠΑΚΑΤΙΝΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 552
17 ΤΟΠΟΥΖΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 519
18 ΣΑΡΑΓΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 505
19 ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΑΚΗ ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΜΑ *Δημ. Εν. ΟΡΦ*429
20 ΜΠΑΚΑΛ ΑΛΗ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 402
21 ΜΠΕΚΗΡ ΝΕΤΖΜΕΤΗΝ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 387
22 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 196
23 ΓΟΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 116
24 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 78
25 ΠΑΣΙΑ ΓΙΑΛΤΙΣ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 39
26 ΝΑΛΜΠΑΝΤ ΚΙΜΠΡΙΕ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 36
27 ΕΚΛΕΜΕ ΑΪΧΑΝ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 35
28 ΚΑΛΙΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 999
29 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 955
30 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 885
31 ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 669
32 ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 569
33 ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 488
34 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 444
35 ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΜΟΣΧΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 385
36 ΔΙΧΤΗΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 346
37 ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 341
38 ΜΠΟΥΝΤΖΙΟΥΚΑ ΓΑΛΗΝΗ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 315
39 ΚΑΛΕΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 314
40 ΠΕΝΤΖΙΑΛ ΧΟΥΣΕΪΝ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 247
41 ΚΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 205
42 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΒΙΤΑΛΙΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 168
43 ΧΕΡΟΥΜΟΒΑ ΚΡΙΣΤΙΝΑ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 112

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ-ΑΝΑΠΤΥΞΗ-ΣΥΝΟΧΗ
(ΚΑΛΑΚΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) Ψήφοι 4.377
Σταυροί
Α/Α Υποψήφιος Προτίμησης
1 ΜΠΑΜΠΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 780
2 ΔΑΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 567
3 ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 522
4 ΔΗΜΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 475
5 ΖΑΠΑΡΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 446
6 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 413
7 ΜΠΑΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 303
8 ΜΟΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 286
9 ΔΕΔΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 284
10 ΓΕΜΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ *Δημ. Εν. ΔΕΤ*256
11 ΔΟΥΤΣΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 212
12 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 124
13 ΑΖΝΤΑΡΙΔΟΥ ΑΡΜΙΝΕ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 108
14 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ *Δημ. Εν. ΔΕΤ* 85
15 ΚΟΤΖΑ ΓΙΟΥΣΟΥΦ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 391
16 ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 328
17 ΜΟΣΧΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 191
18 ΠΑΛΑΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 190
19 ΝΑΛΜΠΑΝΤ ΝΕΤΖΙΑΤΗΝ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 166
20 ΡΕΣΙΤ ΦΙΚΡΙΕ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 159
21 ΕΚΛΕΜΕ ΧΑΛΗΛ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 147
22 ΚΟΥΡΟΥ ΜΕΜΕΤ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 143
23 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 128
24 ΝΕΣΤΟΡΑ-ΜΠΙΣΛΙΑΓΑΚΗ ΘΕΟΔΩ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 123
25 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΖΩΓΡΑΦΙΑ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 121
26 ΑΥΓΕΡΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 95
27 ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΓΙΑΣΑΡ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 92
28 ΤΡΑΣΤΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 66
29 ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ *Δημ. Εν. ΟΡΦ* 62
30 ΦΕΪΜΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 399
31 ΜΑΛΙΑΧΟΥΣΤΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 397
32 ΠΑΠΑΤΣΙΛΕΚΑΣ ΘΩΜΑΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 380
33 ΣΙΣΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 373
34 ΜΑΜΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 324
35 ΡΑΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 307
36 ΜΠΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 305
37 ΜΠΕΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 300
38 ΜΠΟΥΛΜΠΟΥΛ ΟΓΛΟΥ ΤΖΙΧΑΤ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 286
39 ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 243
40 ΑΛΑΤΖΙΑ-ΨΑΡΡΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 243
41 ΑΛΕΞΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 208
42 ΜΗΔΙΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 188
43 ΤΣΙΑΝΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 174
44 ΓΚΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 137
45 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 137
46 ΧΙΛΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 119
47 ΚΙΡΚΙΝΕΖΗ-ΜΠΟΖΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 110
48 ΜΠΟΥΡΝΑΤΖΙΔΟΥ ΦΕΝΙΑ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 79
49 ΓΚΟΥΝΤΙΑΚΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 79
50 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 72
51 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ *Δημ. Εν. ΣΟΥ* 32

ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

«ΒΗΜΑ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ – ΚΑΡΑΦΕΪΖΗ ΒΑΪΑ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜ.ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓ.ΠΕΡΙΦ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΨΗΦΟΙ
1 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 375
2 ΧΑΤΖΗΠΕΝΤΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 240
3 ΤΡΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 233
4 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΕΥΘΥΜΙΟ 227
5 ΖΑΡΙΦΕΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 206
6 ΤΑΣΙΟΥΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 205
7 ΒΕΝΕΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 198
8 ΤΖΙΑΜΠΑΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ 197
9 ΚΑΡΑΦΕΪΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 189
10 ΖΗΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΙΔΕΡΗ 148
11 ΧΑΡΙΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 147
12 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΔΗΜΟΥ 138
13 ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 131
14 ΜΙΧΟΥ ΖΩΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 126
15 ΡΗΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 126
16 ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 107
17 ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 92
18 ΜΕΡΤΖΙΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 72
19 ΓΚΟΥΛΙΑΜΑΚΗ-ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 55
20 ΛΑΜΠΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 39
21 ΜΟΥΡΔΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 35
22 ΤΟΠΟΥΖΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ 31
23 ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 25
24 ΑΚΟΠΙΑΝ ΜΑΡΙΑΜ του ΛΕΒΟΝ 25
25 ΣΕΒΔΑΛΗ ΧΑΪΡΙΕ του ΧΑΣΑΝ 3

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜ.ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓ.ΠΕΡΙΦ. ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ ΨΗΦΟΙ
1 ΜΠΙΛΙΑΚΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΒΟΥΛΗΣ) του ΖΗΣΗ 416
2 ΒΑΣΙΛΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 300
3 ΚΑΡΑΦΕΪΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 287
4 ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 199
5 ΒΑΡΕΛΤΖΗ ΣΥΡΜΑΤΕΝΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) συζ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 92

«ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
– ΠΑΤΣΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜ.ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓ.ΠΕΡΙΦ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΨΗΦΟΙ
1 ΤΖΙΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 610
2 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 510
3 ΚΑΜΑΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 496
4 ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΔΗΜΟΥ 478
5 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 469
6 ΔΗΜΟΣΧΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ 449
7 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 446
8 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 441
9 ΤΟΠΑΛΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ 430
10 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 430
11 ΓΚΟΥΡΛΟΥΜΕΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ συζ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 426
12 ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 383
13 ΤΣΙΤΣΙΦΥΛΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 362
14 ΚΑΡΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 345
15 ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 322
16 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 320
17 ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΑΡΗΦ του ΜΕΜΕΤ 316
18 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 315
19 ΒΑΪΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 280
20 ΚΕΣΚΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 273
21 ΓΚΟΥΔΙΝΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 271
22 ΠΑΡΟΓΛΟΥ ΤΡΙΑΔΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 253
23 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 251
24 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 235
25 ΖΑΧΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 229
26 ΜΑΡΓΙΩΤΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 217
27 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 168
28 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 157
29 ΚΑΤΣΑΓΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΖΗΣΗ 156
30 ΖΑΧΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 154
31 ΤΟΥΤΖΙΑΡΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ 154
32 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝΟΓΛΟΥ ΤΖΕΓΚΙΣ του ΧΑΜΔΗ 141
33 ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΩΤΗ ΤΡΙΑΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 139
34 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 97
35 ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 93
36 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 89
37 ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 78
38 ΠΑΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 54
39 ΦΟΥΤΣΙΤΖΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 53

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜ.ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓ.ΠΕΡΙΦ. ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ
1 ΠΟΥΡΓΙΑΖΗ ΧΡΥΣΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1297
2 ΣΛΑΒΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 756
3 ΜΠΙΜΠΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 608
4 ΔΟΪΝΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 488
5 ΒΙΤΖΕΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΪΤΣΗ 450
6 ΠΥΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 440
7 ΔΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 347
8 ΚΙΣΣΟΥΔΗ ΜΑΡΘΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 228

«ΔΗΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ – ΤΟΚΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓ.
ΠΕΡΙΦ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΨΗΦΟΙ
1 ΒΑΡΓΙΑΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ 1015
2 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΑΤΖΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 598
3 ΣΙΑΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 503
4 ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 496
5 ΤΣΙΓΚΟΥΡΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 487
6 ΤΟΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 486
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 469
8 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 422
9 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ-ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΒΑΪΤΣΗ 410
10 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 404
11 ΔΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 403
12 ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 373
13 ΠΕΤΡΑΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 362
14 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΡΙΒΑΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 346
15 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 315
16 ΤΣΑΜΟΥΡΑ-ΚΟΤΖΙΑΚΑΛΦΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 314
17 ΚΕΣΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ 305
18 ΓΚΟΥΝΤΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 302
19 ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥΔΗ ΔΙΑΛΕΧΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 288
20 ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ 285
21 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 283
22 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 278
23 ΜΑΝΑΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ 246
24 ΠΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 227
25 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΟΓΛΟΥ-ΠΡΑΣΙΝΟΥΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 224
26 ΤΕΡΖΟΥΔΗ-ΔΕΛΧΑΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 213
27 ΣΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 197
28 ΓΙΑΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 193
29 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ 190
30 ΓΕΝΗΖΕΓΚΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 163
31 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 157
32 ΓΚΟΥΛΙΑΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 152
33 ΔΕΛΗΜΥΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 141
34 ΜΕΡΤΖΑΝ ΑΛΗΣ του ΙΜΠΡΑΗΜ 129
35 ΑΣΤΡΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 110
36 ΔΙΑΔΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 100
37 ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 86
38 ΔΕΡΒΕΝΤΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 85
39 ΚΑΠΤΣΙΚΑ ΖΩΗ του ΜΟΣΧΟΥ 83
40 ΜΠΟΥΤΣΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 60
41 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 55
42 ΔΕΛΗΒΑΛΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 53
43 ΓΙΟΥΜΟΥΡΤΑΤΖΟΓΛΟΥ-ΑΛΗΟΓΛΟΥ ΦΟΥΝΤΑ του ΚΙΑΜΗΛ 41
44 ΒΑΡΣΑΜΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΝΤΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 35

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜ.ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓ.ΠΕΡΙΦ. ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ
1 ΚΙΣΣΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΨΑΛΤΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1632
2 ΔΕΛΗΜΠΕΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 865
3 ΦΟΥΤΣΙΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 599
4 ΠΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 563
5 ΚΑΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 594
6 ΑΝΤΩΝΑΚΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 553
7 ΤΣΙΠΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 682
8 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 328
9 ΛΟΓΑΡΝΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 332
10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 240

ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
Λαϊκή Συσπείρωση Δήμου Ορεστιάδας
Ονοματεπώνυμο Ψήφοι Περιγραφή Τόπου Εκλογής
ΓΚΟΥΤΖΕΡΗ ΣΙΔΕΡΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 92 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΧΑΤΖΗΜΑΛΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 78 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΝΕΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 69 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΝΤΙΝΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 37 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΧΑΡΙΣΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 24 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΗΛΙΑ 29 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 14 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΜΠΑΤΠΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 9 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΚΑΛΚΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 115 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΠΗΛΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 100 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΖΑΛΟΥΦΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 97 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΜΑΛΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΖΗΣΗ 90 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΧΡΥΣΑΦΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 63 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΖΗΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 51 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΑΥΓΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 42 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΟΥ 42 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΠΑΒΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 38 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥΑΠΟΣΤΟΛΙΑτουΒΑΡΣΑΜΗ 36 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΠΑΤΕΛΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 31 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΔΕΛΗΠΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 25 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΖΗΣΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 22 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΚΑΖΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ 16 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΣΤΟΥΠΑΝΝΙΔΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ συζ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΔΗΜΑΡΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ 8 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΚΟΥΜΑΤΖΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ συζ. ΓΕΩΡΠΟΥ 6 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 130 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΝΤΕΜΑΔΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 95 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΜΑΜΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 40 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΣΚΟΠΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 26 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΜΑΤΖΟΥΡΙΔΟΥΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 58 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ
ΚΑΪΚΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 41 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ
ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ
ΓΚΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ συζ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 112 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΙΤΣΙΟΥΚΗ ΕΥΣΤΑΝΟΟΥΛΑ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 56 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΥΡΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΧΑΡ/ΜΠΟΥ 17 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 6 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΣΤΟΥΠΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΟΠΑΝΝΗ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΣΚΕΝΔΕΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 3 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ AM Π ΕΛΑΚΙΩΝ
ΚΑΖΑΚΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΚΥΡΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 16 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΑΣ
ΜΠΑΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ συζ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 13 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΑΣ
ΖΗΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 14 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΟΥΡΙΟΥ
ΤΟΨΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΥΛΗΣ
ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
ΓΚΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΑΡΩΝ
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 29 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΙΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 14 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 53 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΧΑΨΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 2 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΗΣ
ΣΤΟΓΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 12 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΡΝΑΣ

Δημοτική Αλληλεγγύη
Ονοματεπώνυμο Ψήφοι Περιγραφή Τόπου Εκλογής
ΜΑΡΑΣΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣτου 973 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 769 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΚΑΡΑΚΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 720 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 606 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 574 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΚΕΜΑΝΕΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 412 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΛΙΑΧΑ ΦΑΡΦΑΡΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 289 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 266 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 774 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 625 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΖΕΛΙΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ 169 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΒΑΡΣΑΜΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΡΣΑΜΑΚΗ 920 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 890 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΤΖΙΩΡΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 885 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 836 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΚΑΡΛΑτου 543 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΟΥΡΟΥΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 531 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΡΟΡΟΠΟΥΛΟΥΑΡΙΑΔΝΗ-ΔΗΜΗΤΡΑσυζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 497 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΑΛΕΝΤΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΟΥ 487 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΓΚΡΟΖΟΥΟΕΟΠΟΥΛΑτουΤΑΤΙΑΝΟΥ 469 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΜΠΟΥΡΓΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 431 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΣΚΕΡΛΕΤΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ (ΓΚΙΟΚΑΣ) του ΑΘ/ΣΙΟΥ 410 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΕΛΜΑΖΟΥΔΗΣ ΛΟΓΑΡΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 387 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΑΡΑΠΑΓΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 385 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΓΟΥΔΕΤΣΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 381 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ 349 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 315 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΛΕΞΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 302 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΡΟΥΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 287 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 244 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΜΟΛΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 235 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 231 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΛΕΜΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 226 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΧΑΤΖΙΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 197 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΝΕΡΑΝΤΖΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 189 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΡΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 177 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΤΖΙΑΜΠΑΖΙΔΟΥ ΡΑΠΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣτου 142 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΜΑΥΡΙΔΟΥΚΑΣΑΠΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 134 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΟΥΔΟΥΜΑΚΗΚΑΙΣΑΡΙΔΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑτου 123 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΜ Π PIN Η του ΔΗΜ. 104 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΖΕΛΕΣΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 101 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΧΑΜΑΛΙΔΟΥ ΡΑΛΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΛΕΜΟΝΑΚΗΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΣΑΡΑΝΤΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 76 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΤΣΙΑΜΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΜΟΡΦΩ του ΗΛΙΑ 54 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ συζ. ΠΑΝ. 23 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΣΙΑΦΚΑΛΟΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 999 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 565 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΚΩΣΤΑΚΙΔΟΥΤΣΑΒΔΑΡΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑτου ΓΕΩΡΓ. 524 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΜΑΤΟΥΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 493 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 491 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣτου 356 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 347 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΝΗΣ ΑΓΟΡΑΣΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 210 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΣΙΑΝΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ 256 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ
ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 255 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ
Π ΕΤΡΙΤΖΙΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΔΗ ΜΗΤΡΙΟΥ 224 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 183 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ
ΒΑΧΑΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 176 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ
ΒΟΥΡΒΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΠΑΧΑΡΗ 375 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 309 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 307 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΒΟΥΛΟΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 270 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΧΑΨΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 234 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 216 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΜΗΝΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 214 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΗΛΙΑΣΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 144 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 122 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΕΤΓΚΑΡτουΤΕΛΜΑΝ 120 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΤΣΙΟΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 120 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΟΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 83 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΛΕΞΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 156 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ AM Π ΕΛΑΚΙΩΝ
ΑΡΜΑΟΥΤΙΔΟΥΚΥΡΙΑΦΙΝΑτουΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 53 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ AM Π ΕΛΑΚΙΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΚΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣΓΡΗΓΟΡΙΟΣτουΚΑΡΑΦΥΛΛΗ 9 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 95 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΖΟΥ
ΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 78 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΖΟΥ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ 68 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΖΟΥ
ΓΚΑΪΔΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 41 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΖΟΥ
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 64 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΟΥ
ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΖΗΝΟΒΙΑτου ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 50 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΟΥ
ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 6 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΟΥ
ΠΟΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 126 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΩΝ
ΚΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 89 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΩΝ
ΝΤΑΒΙΝΤΟΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 4 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΩΝ
ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 126 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΑΣ
ΚΥΡΚΟΥΔΗΣΤΕΡΠΑΝΗσυζ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 30 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΑΣ
ΝΤΙΣΛΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 138 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΝΗΣ
ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 116 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΝΗΣ
ΣΑΡΑΝΤΗ ΣΥΡΜΩ συζ. ΠΕΤΡΟΥ 25 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΝΗΣ
ΤΣΙΡΜΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 36 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΡΑΠΕΙΟΥ
ΜΠΟΤΣΙΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 27 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΟΥΡΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 7 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΟΥΡΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 105 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΥΛΗΣ
ΖΑΜΠΟΥΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 62 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΥΛΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ 11 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΥΛΗΣ
ΔΟΥΚΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΥΛΗΣ
ΦΟΥΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 173 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 99 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΑΡΩΝ
ΚΕΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ 71 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΑΡΩΝ
ΝΤΟΜΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 51 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΑΡΩΝ
ΜΠΙΛΠΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 28 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΑΡΩΝ
ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 195 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΧΑΤΖΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 20 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΓΚΑΓΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 96 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΑΣΙΩΝ
ΚΑΫΜΑΚΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 126 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΔΟΞΙΠΑΡΑΣ
ΧΑΡΙΣΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΛΕΑΣ
ΒΛΑΔΕΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 111 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ
ΓΚΑΓΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ
ΜΑΛΑΣΙΔΟΥΑΟΗΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 10 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ
ΔΗΜΙΣΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 206 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΟΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 109 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 15 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΜΕΝΙΟΥ
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 9 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΜΕΝΙΟΥ
ΔΕΦΕΛΟΥΔΗ ΕΥΑΝΘΙΑ συζ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 79 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΤΣΑΛΑΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 116 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΩΤΩΝ
ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 136 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΗΣ
ΤΖΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 9 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΗΛΙΑ 5 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΗΣ
ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 46 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΤΕΛΕΑΣ
ΑΞΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 97 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΙΩΝ
ΚΑΡΑΠΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 89 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΙΩΝ
ΟΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 116 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΗΛΑΙΟΥ
ΞΥΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΗΛΑΙΟΥ
ΚΟΥΠΑΡΕΛΟΥΔΗΖΑΦΕΙΡΩ του ΛΑΜΠΡΟΥ 67 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΡΝΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΕΥΜΟΡΦΙΑτουΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 54 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΡΝΑΣ
ΓΚΑΛΥΜΠΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 41 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΡΝΑΣ
ΤΥΡΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 254 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 50 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 28 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
ΑΞΙΩΤΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 74 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΝΔΡΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 19 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΝΔΡΑ

Ορεστιάδα στην Πρώτη Γραμμή
Ονοματεπώνυμο Ψήφοι Περιγραφή Τόπου Εκλογής
ΟΡΜΑΝΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1203 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΚΟΥΜΠΡΙΔΗΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 1012 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΛΥΜΠΕΡΙΔΟΥ-ΣΤΑΜΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 829 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΜΑΡΑΣΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 714 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΣΑΡΑΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 636 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΜΗΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 576 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΚΥΡΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 534 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΠΑΝΤΣΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΖΗΣΗ 489 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΚΑΤΡΟΥΔΗ-ΦΥΔΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 323 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΙΔΗΣΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 560 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΑΓΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 528 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΑΞΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 124 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΓΚΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1073 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΑΡΑΠΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΑΛΟΥΔΗ 1000 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 984 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 897 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 757 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 742 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΤΟΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣτου 737 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΛΑΓΓΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 633 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ 617 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΓΚΑΪΔΑΤΖΗ-ΣΚΟΥΤΑΡΙΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 613 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 561 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΣΤΑΪΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 556 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 545 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 525 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 454 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 429 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 403 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΕΣΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 335 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΖΕΛΕΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 324 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 302 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 283 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΔΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 273 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΓΚΙΡΓΚΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 271 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 248 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 248 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΑΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 241 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 198 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΧΡΗΣτου 171 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 169 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 116 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΔΑΜ-ΚΑΡΑΜΠΑΤΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 108 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΣΤΕΡΓΑΤΟΥ-ΓΩΓΟΓΛΟΥΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΙΑτου ΑΝΤΩΝΙΟΥ 100 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 97 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΒΟΚΑΤΟΥ-ΚΑΣΑΠΙΑΝ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 92 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΖΑΜΠΟΥΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 82 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1084 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΔΕΛΗΔΗΜΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΗΛΙΑ 634 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΜΠΕΛΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 474 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΜΠΑΞΕΒΑΝΙΔΟΥ-ΜΑΜΑΛΙΓΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 394 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΣΙΣΚΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 319 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΜΠΟΥΡΜΑΔΗΣ ΦΑΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 240 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 349 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ
ΣΙΔΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 288 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ
ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΙΑΣΙΟΥ 270 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ
ΟΕΟΔΩΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 220 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ
ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 173 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ
ΠΕΤΡΕΣΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΧΡΗΣτου 730 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 435 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΟΥΚΛΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 397 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΝΤΙΝΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 354 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΑΖΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣτου 311 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΡΕΤΣΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΧΡΗΣτου 285 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΜΕΛΙΞΕΤΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΑΡΚΙΣ 271 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 180 δημοτική κοινότητα Ορεστιάδας
ΖΗΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ 122 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΡΩΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΒΡΑΑΜ 113 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΜΑΛΤΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΧΡΗΣτου 94 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΑΓΓΑΜΠΟΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΙΤΩΝΟΣ 66 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΔΑΡΒΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣτου 105 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ AM Π ΕΛΑΚΙΩΝ
ΓΑΒΡΙΚΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 76 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 28 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΑΡΜΟΥΤΙΔΟΥΠΕΤΡΟΥΛΑσυζ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 7 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΜΙΛΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΖΟΥ
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 3 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΖΟΥ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 106 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΟΥ
ΤΑΧΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 91 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΟΥ
ΠΑΣΣΙΑ ΧΡΥΣΗ του ΚΥΡΙΑΖΗ 13 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΟΥ
ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 119 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΩΝ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 114 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΩΝ
ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 40 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΑΣ
ΤΣΑΤΙΝΙΑΝΓΚΑΠΑΝΕτου ΓΚΑΡΝΙΚ 4 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΥΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 50 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 37 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΝΗΣ
ΧΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣτου 36 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΝΗΣ
ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 27 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΝΗΣ
ΤΕΛΟΥΔΗ ΝΑΥΣΙΚΑ συζ. ΙΩΑΝΝΗ 34 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΡΑΠΕΙΟΥ
ΜΠΟΝΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣτου 238 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΟΥΡΙΟΥ
ΜΥΡΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 41 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΟΥΡΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 36 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΟΥΡΙΟΥ
ΓΚΑΪΔΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 13 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΟΥΡΙΟΥ
ΚΑΝΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 131 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΥΛΗΣ
ΣΛΑΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΥΛΗΣ
ΜΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 31 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΥΛΗΣ
ΜΠΑΛΑΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΥΛΗΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ-ΧΑΡΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 207 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
ΝΑΤΣΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 87 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΑΡΩΝ
ΚΑΤΣΙΠΤΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ 44 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΑΡΩΝ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 36 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΑΡΩΝ
ΚΙΟΣΣΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 30 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΑΡΩΝ
ΣΙΩΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣτου 106 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΠΕΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 91 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΤΣΙΡΜΕΝΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 60 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΣΙΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 45 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 47 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΑΣΙΩΝ
ΤΟΥΛΟΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ 167 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΔΟΞΙΠΑΡΑΣ
ΓΑΒΡΙΗΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 7 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΔΟΞΙΠΑΡΑΣ
ΠΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 3 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΛΕΑΣ
ΦΥΔΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣτου 102 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ
ΜΠΙΜΠΙΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ 44 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ
ΑΡΧΟΝΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ συζ. ΔΙΑΜΑΝΤΗ 12 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ
ΛΥΜΠΕΡΙΔΟΥ-ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 207 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΚΑΡΛΙΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 89 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΖΗΣΗ 42 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 113 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΜΕΝΙΟΥ
ΜΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 51 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΜΕΝΙΟΥ
ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ ΟΕΟΧΑΡΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 119 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΝΤΕΜΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 101 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΤΖΑΜΠΑΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 12 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΣΚΑΡΛΑτουΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 65 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΗΣ
ΚΑΝΤΑΡΙΔΟΥΦΑΝΟΥΛΑτουΧΑΡΙΣΗ 16 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΗΣ
ΓΚΑΪΔΑΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΧΡΗΣτου 14 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΗΣ
ΓΚΑΪΔΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 14 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΗΣ
ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 131 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΤΕΛΕΑΣ
ΡΟΥΣΣΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΤΕΛΕΑΣ
ΚΑΜΠΑΝΤΑΗ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΤΕΛΕΑΣ
ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 218 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΙΩΝ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 139 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΙΩΝ
ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 85 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΙΩΝ
ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 125 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΗΛΑΙΟΥ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΙΣΗ 42 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΗΛΑΙΟΥ
ΜΠΕΖΥΡΠΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΡΗΣτου 20 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΗΛΑΙΟΥ
ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 130 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΡΝΑΣ
ΔΕΛΗΔΗΜΟΥΜΕΝΕΞΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 102 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΡΝΑΣ
ΚΑΛΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 56 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΡΝΑΣ
ΚΑΡΡΑΣ ΔΗΜΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 37 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΡΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 114 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
ΤΣΙΒΔΑΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 65 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
ΔΑΦΤΣΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 40 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΠΑΛΚΟΥ 46 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΝΔΡΑ
ΜΥΡΛΙΔΟΥ-ΑΞΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 33 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΝΔΡΑ

Είναι στο γέρι μας
Ονοματεπώνυμο Ψήφοι Περιγραφή Τόπου Εκλογής
ΜΕΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 406 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΤΣΑΜΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 366 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 266 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 202 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΔΕΜΕΡΔΕΣΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 179 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 81 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 54 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΣΚΛΑΒΟΥ ΟΛΓΑ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ 47 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΚΟΥΣΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 441 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΑΓΓΕΛΑΚΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 345 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΠΕΤΡΟΥ 280 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΠΕΡΕΝΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 277 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 218 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΤΖΟΤΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 205 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΔΕΜΙΣΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 201 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΣΙΓΡΕΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 180 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 159 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΓΚΑΪΔΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ συζ. ΙΩΑΝΝΗ 141 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ 122 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΚΕΡΑΜΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 119 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΠΑΝΝΕΛΟΥΔΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 107 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΠΡΕΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 93 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΣΤΕΡΓΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 92 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΤΣΙΦΟΥΝΤΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ 91 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΑΡΓΎΡΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 87 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΡΑΛΛΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 86 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΧΑΡΟΚΟΠΙΔΗΣ ΒΑΪΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 86 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 82 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΜΟΣΧΙΔΟΥΕΛΕΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ του ΖΗΣΗ 70 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 59 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 58 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΠΑΡΑΠΑΓΓΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 53 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΜΑΡΟΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 46 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΜΠΡΑΪΚΟΥΔΗ ΖΩΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ 45 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΧΑΤΖΙΟΓΛΟΥ ΒΑΓΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 29 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 18 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡ/ΔΑΣ
ΤΡΙΓΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 162 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 138 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΑΓΟΡΑΣτου ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 135 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΓΚΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 74 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 44 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 90 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ
ΠΑΝΤΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 40 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 327 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΑΜΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 222 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΟΥΚΛΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 122 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΕΡΔΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 104 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΔΟΔΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 90 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 58 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΓΚΡΙΤΖΙΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 55 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ 53 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 38 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΧΡΥΣτουΛΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 38 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΟΥΡΔΟΥΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 37 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΖΗΛΟΥΔΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 20 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΒΛΑΣΑΚΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 0 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΖΟΥ
ΚΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ 0 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΟΥ
ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ 8 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΝΗΣ
ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 4 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΡΑΠΕΙΟΥ
ΞΑΝΟΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΥΛΗΣ
ΓΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 9 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΥΛΗΣ
ΤΖΙΑΜΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 166 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 82 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
ΜΠΑΜΠΑΟΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 24 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
ΣΙΩΠΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΔΗΜΑΡΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΦΡΑΝΤΙΣΕΚ 2 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΔΟΞΙΠΑΡΑΣ
ΑΦΟΥΚΑΤΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 16 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΛΕΑΣ
ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝτου – ΚΩΝ/ΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 22 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ
ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ
ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ
ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΔΡΕΑ 26 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ του ΘΕΟΧΑΡΗ 63 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
Είναι στο χέρι μας
Ονοματεπώνυμο Ψήφοι Περιγραφή Τόπου Εκλογής
ΚΑΠΑΠΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΤΕΛΕΑΣ
ΚΥΛΟΥΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 34 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΙΩΝ
ΖΠΑΝΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 1 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΡΝΑΣ

Δήμος Ορεστιάδας Tόπος Να Ζω
ΚΟΥΣΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 86 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΓΟΔΟΣΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 71 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΤΖΙΡΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 53 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ 34 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΤΣΙΚΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 31 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΠΑΡΑΣΧΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 16 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΗ 97 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ 36 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΜΕΜΕΤΖΗ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 293 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΓΚΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 236 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΜΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 132 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΑΝΤΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 111 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΨΕΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 107 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 92 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 79 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΜΑΓΓΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 60 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΓΚΑΤΣΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 54 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 51 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΔΕΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 51 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 49 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΡΑΦΑΪΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 36 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΓΙΟΠΛΟΥΔΗ ΚΑΤΙΝΑ του ΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ 35 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΔΟΜΠΑ ΧΡΥΣΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 32 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΤΑΝΑΣΩΦ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ του ΓΚΟΣΣΟ 31 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΤΟΠΟΥΖ ΙΜΠΡΑΜΟΓΛΟΥ ΦΙΚΡΕΤ του ΧΑΜΔΗ 30 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 28 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΜΙΑΝΙΑΜΣΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΥΡΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 16 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ συζ. ΗΛΙΑ 341 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΦΡΑΓΚΟΥΔΗ ΖΩΗ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ 270 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΡΟΥΣΣΙΝΟΥ 185 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΦΡΑΓΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ 95 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΣΤΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 90 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 108 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΜΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 67 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΜΩΡΙΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 34 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 22 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΦΑΪΚ 22 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΙΟΥΜΟΥΡΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 17 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 42 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΖΟΥ
ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 66 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΩΝ
ΑΜΠΡΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΩΝ
ΚΑΦΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 50 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΑΣ
ΜΠΟΥΡΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 18 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΝΗΣ
ΝΤΕΧΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΡΑΠΕΙΟΥ
ΖΗΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 80 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΟΥΡΙΟΥ
ΟΤΕΜΠΕΡΗ-ΜΗΛΙΚΑ ΣΥΡΜΑΤΕΝΙΑ (ΤΟΥΛΑ) ΣΥΖ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ 21 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΟΥΡΙΟΥ
ΓΑΡΟΥΣΔΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 13 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΑΡΩΝ
ΑΛΗΟΓΛΟΥ ΟΥΣΕΪΝ του ΟΣΜΑΝ 0 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΑΡΩΝ
ΜΗΤΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 17 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΤΖΙΑΜΠΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 5 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ
ΠΟΥΛΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΕΖΗ 166 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΜΕΝΙΟΥ
ΚΩΣΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 12 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΜΕΝΙΟΥ
ΔΟΔΗ ΑΝΝΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ 63 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΤΕΛΕΑΣ
ΔΗΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 32 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΤΕΛΕΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΥΖ. ΔΗΜΟΥ 16 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΤΕΛΕΑΣ
ΜΠΕΖΙΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 66 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΗΛΑΙΟΥ
ΑΛΕΞΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ 14 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
ΓΟΓΟΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
ΜΟΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΝΔΡΑ
ΚΕΜΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 7 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΝΔΡΑ